KONST / Litografier / Färglitografi 15685186
nr 1568 5186
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Katt & mus. Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 47x40 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:32:33
100 kr
150 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin